sklep teaser
Oferta (English)
Menu
 Strona domowa ELKi
 Bezpieczeństwo
 Regulamin
 Płatności
 Dostawa
 Pomoc
 Kontakt
Obsługiwane płatności
Obsługiwane płatności
Bezpieczeństwo
Wrażliwe dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Regulaminem.
Transakcje w Sklepie chronione są zabezpieczonym kryptograficznie certyfikatem SSL - wystawionym przez autoryzowane centrum certyfikacji - potwierdzającym tożsamość domeny orcan.com.pl oraz szyfrującym komunikację pomiędzy komputerami. Bankowe przelewy elektroniczne i płatności kartami płatniczymi realizowane są przez zaufanych agentów rozliczeniowych. Sklep, będąc beneficjentem transakcji, nie nie ma dostępu do przekazywanych bankowi poufnych danych, takich jak numery kart płatniczych lub kody weryfikacyjne.

PayByNet

  • Transmisja wrażliwych danych zamówienia - w tym danych osobowych płatnika i adresu dostawy - szyfrowana jest protokołem SSL, istotnie ograniczając możliwość ich odczytania przez niepowołane osoby.
  • Certyfikat uwierzytelnia domenę orcan.com.pl, umożliwiając użytkownikom weryfikację połączenia z witryną Sklepu. Mechanizm weryfikacji domeny w przeglądarce ostrzega przed połączeniem z witryną, korzystającą z certyfikatu i używającą niezgodnego z nim adresu domeny.


PayByNet

  • Transakcje płatności bankowymi przelewami elektronicznymi realizowane są przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A., operatora marki PayByNet, agenta rozliczeniowego nadzorowanego przez NBP.

PayU

  • Transakcje przy użyciu kart płatniczych i płatności bankowymi przelewami elektronicznymi realizowane są przez i na rzecz PayU S.A., agenta rozliczeniowego nadzorowanego przez NBP.

mBank-RATY

  • Wnioski o kredyt na zakup w Sklepie przetwarzane są i realizowane przez BRE Bank S.A., nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Sklep nie uczestniczy w procesie przetwarzania i nie ma dostępu do danych wniosku kredytowego Klienta.

PayPal

  • Transakcje przy użyciu kart płatniczych i portfela płatności realizowane są przez i na rzecz PayPal, międzynarodowego pośrednika transakcji internetowych.